İSİM PANOSU

Öncelikle geçmiş olsun dileğinde bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz pazar heyecanla mutfağa girip ellerimi yakınca bu hafta sonu uslu uslu oturmayı yeğledim.

Ayrıca her gittiğimde ayrı bir leziz ikram vardı. Anlaşılan o ki bu kreşteki çocuklar çok vitaminli beslenecekler.

Bundan bir süre önce bir arkadaşım kreş açmıştı. Kartımı yazıp hayırlı olsuna gittiğimde bir taraftan eksikleri tamamlamaya çalışıyor, diğer taraftan yapılacakları konuşuyorlardı. Duvara asılacak kumaştan bir isim panosu gerektiğini duyunca yapmaya talip oldum. Katalogdan gösterdiler. Çocuk adedince gerektikçe bantlarla birbirine sıra sıra yapıştırarak çoğaltılabilecek rengarenk bir pano.

Uygun kumaşlarım vardı. Tek tek cep şeklinde dikip istediğiniz kadar çoğaltabiliyorsunuz. Üzerine çocukların fotoğrafları gelecek, içine de gerek ebeveyn için gerekse kreş çalışanı için çocukla ilgili gerekli bilgi konacak. Çok şirin ve cıvıl cıvıl içime sinen bir çalışma oldu. Ben keyifle diktim.

Het Pareltje kreşine bol çocuklu hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum.

Yorumlar
 • kiymet diyor ki:

  ozledik yazilarini, alles goed?

  • efsus diyor ki:

   Keyfim yok desem… Sahi Osmanlıcada ‘keyfim yok’ demenin ne anlama geldiğini biliyorsun değil mi? Haftalardır böyle. Bu gün işe bile gidemedim o kadar yani.

 • kiymet diyor ki:

  Keyif saglik, sevinc anlaminda galiba, yanlis biliyorsam lutfen aydinlat..Rabbim saglik, mutluluk versin insallah..Bazen ise gitmemek iyi olur, tecrubeliyim bu aralar:))

Yorum Yapın