EFSUS.ORG 4 YAŞINDA

4 5

Dile kolay…   dört yıl! Efsus.org bu gün itibariyle dört yılını doldurdu.

1

Pek çok fikrim var (bloğumla ilgili), fakat ne hikmet fikrim Hollandacasıyla yine Arapça f-k-r kökünden gelen ‘piekeren’dan öteye gitmiyor. :( Biliyorum ki hiç bir şey sebepsiz değil. Beşinci yıla adım attığımız şu saatlerde önümüzdeki yılın Efsus.org için daha aktif bir yıl olmasını diliyorum.  

3

2

Yorumlar
 • nesrin diyor ki:

  En severek takip ettigim bloglardan birisi burasi. Sadeligin ve ictenliginle hep sasirtiyorsun beni. Umarim bundn sonra hersey gönlünce olur, sevgiler
  Nesrin

 • ibrahim gormez diyor ki:

  gul kizim

  masaallah sen isi epey buyutmussun hayirlisi olsun yakinda seni tv de yemek programi yaparken gorursek sasirmayacagiz.Yemeklerden cok yazmis oldugun hatiralar ve karsilastigin durumlari anlatma tarzin sanki bir hikaye veya roman tarzinda bu yondeki kabiliyetinide ogrenmis olduk bu kabiliyetin Annen,denmi yoksa Baba,ndanmi geliyor her halde ikisininde katkisi var iyi gunler hayirli bayramlar.

  • efsus diyor ki:

   Ah, Ibrahim amca… Teşekkürler! Aslına bakarsanız hiç yeteneğim yok diye dertlenirim çocukluğumdan beri. Belki de gören göz olabilmek asıl mesele… Sanıyorum yazı/anlatım annemden, dikiş/fotoğraf babamdan. :) Ama asla ne annem gibi olabileceğim, ne de babam gibi dikiş dikeceğim.

Yorum Yapın