GÜLLÜOĞLU

GÜLLÜOĞLU AMSTERDAM’DA

Baklavacı Güllüoğlu Amsterdam’daki hatta Avrupa’daki ilk şubesini 25 eylül 2010 itibariyle benim de, son anda aldığım bir e-mail üzerine, tevafuken katılımımla resmi olarak açtı. İmtiyazlı satış hakkı ile açılan mağazanın Amsterdam yetkilisi İsmail Ağarmış.

Güllüoğlu Amsterdam, şehrin turistik ve işlek meydanları olan Rembrantplein ile Muntplein arasında Reguliersbreestraat 7 numarada bulunup binanın arka cephesi Amstel’e bakmakta. Amsterdam Belediye Başkanı Eberhard van der Laan ve Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi Uğur Doğan açılışa katılanlar arasındaydı. Hümeyra ve Leyla hanımlar da eşleriyle birlikte açılışta hazır ve nazır idiler.

Yıllardır özlemle beklediğimiz bir marka olmasının yanı sıra Güllüoğlu şehir merkezinde eşinizle dostunuzla randevulaşabileceğiniz şık ve emin bir buluşma noktası ihtiyacının giderilmesi yolunda ilk adımı da böylelikle atmış oldu. Şehrin değerine değer katan mekan çocuklarımızın, gençlerimizin arkadaşlarıyla birlikte buluşabilecekleri, toplantılarını görüşmelerini yapabilecekleri güvenli bir ortam.

Baklava başta olmak üzere tüm geleneksel tatlı çeşitlerinin yanı sıra, sıcak ve soğuk içecekler -derken ince belli Türk çay bardağında demlenerek ikram edilen çayı zikretmeden olmaz- kuru pasta çeşitleri, börek, poğaça ve kumpir de bulunmakta.

http://www.gulluoglu.com/subeler/amsterdam.aspx

http://www.gulluoglu.nl

info@gulluoglu.nl

Reguliersbreestraat 7

1017 CL Amsterdam

+31 (0) 647 378 344

+31 (0)20 320 88 34

Yorum Yapın